Biskota me kokos

Biskota me kokos

Përbërsit:

-2 veze,

-1 margarinë,

-1 pako kokos,

-3 filxhan sheqer,

-1 bakin, miell sipas nevojës.

Përgatitja: Brumi trashet si për llokuma, shtrihet peta dhe pastaj ngahet me figura. Pasi që të piqet përmillen keksat me sheqer pluhur.2,761 thoughts on “Biskota me kokos”