Tag: byrek domate mish

Byrek me qepe, domate dhe mish

Byrek me qepe, domate dhe mish

Përbërësit: – 2 kokrra qepe -4 kokrra domate – gjysem kile mish te grire – gjysem kile miell per peta Udhëzime per pregaditje Zem brumin e leme pak brumin me ardhe,e skuqim qepet dhe domatet ne nje tigan me pak vaj.Me pasi hedhim edhe mishin […]